Ubytování

Objekt je rozdělen do dvou pater. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, společenská místnost s TV, společenská místnost pro děti, dámské a pánské WC a prostorná chodba s botníkem (na boty a lyžáky) a věšáky na bundy. První patro slouží k ubytování, pro 20-28 osob, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Celý objekt je vytápěn naddimenzovaným ústředním topením a je v něm WIFI zdarma.

 

Pokoje

 V chalupě je 6 pokojů - dva jednoložnicové (3 lůžka) a čtyři dvouložnicové (4-8 lůžek). Každý pokoj má vlastní WC, sprchový kout, umyvadlo, zrdcadlo. V každé ložnici jsou noční stolky, šatní skříň a taburet. Cena ubytování zahrnuje i zapůjčení povlečení a ručníků. V pokojích jsou koberce, proto je přísný zákaz všech domácích mazlíčků.

Img-7409-0c52-Img-7412-3130-Img-7413-6bf0-Img-7418-af5e-Img-7416-70db-

 

Společenské místnosti

Společenská místnost 1 nabízí příjemné posezení v roubené části chalupy. Je vybavena chytrou TV s rozšířenou nabídkou programů, dřezem a pultem pro Vaše vlastní chlazení a sud.
Společenská místnost 2 je určena pro děti, jsou zde šipky, hrací plocha na zemi, ale i posezení pro kreativní činnost Vašich ratolestí.

Img_7467Img_7466

Kuchyně

V kuchyni je k dispozici velký pracovní prostor, dřez, dva plynové sporáky, dvě elektrické trouby, tři lednice, dva mrazáky a digestoř. Dále veškeré vybavení k vaření a samotné konzumaci.

Venkovní posezení

V létě lze posedět i venku, kde za tichého šumění řeky Úpy můžete grillovat na připraveném grillu, zatím co dětii budou skákat na trampolíně.